Je tomu již něco málo přes rok a mohu Vám to prozradit dokonce i skoro přesně, bylo to v den zahajovací ceremonie zimních olympijských her v Turině, (přesné datum po mě vážně ale už nechtějte). Toho večera jsem se vrátil domů z hor, společně se svou (dnes již bývalou) přítelkyní, docela solidním výronem v kotníku a zárodkem celkem slušné anginy, která mě následně upevnila k posteli na celé další dva týdny, což se normálně povede jen máločemu ženského rodu, respektive málokteré:o) Asi pochopíte, že když jsem zrovna neležel v posteli nebo si nekulhal pro něco do kuchyně, byl pro mě krom sledování olympiády z postele můj počítač jednou z mála zábav, když se o mě nemohla starat přítelkyně, která byla ve škole a dokončovala si zkoušky za zimní semestr.

                 No a když už trávit svůj čas u počítače, proč by to nemohlo být u nějaké superskvělé 3D akce, jakou je třeba HIDDEN & DANGEROUS II ? Jednoho všedního dopoledne, kdy mě před tím teplota vzbudila ráno trochu dříve, jsem tedy hru spustil. Ve všední den dopoledne, kdy se již všichni odebrali do školu či do práce, není zrovna moc široký výběr serverů, ke kterým se připojit. Jako jediná rozumná varianta vypadal, dnes již zaniklý dedikovaný server [SPEZNAS] 100Mbit, mod "objectives", kde i přes tento čas-nečas hrálo něco okolo dvanácti lidí. V režimu "objectives" jsem v té době ještě moc kovaný nebyl, protože jsem byl zvyklý na luxus "respawningu" v okupačním modu. Takto rozmazlen jsem tedy z počátku trochu nadával, když jsem ve své první lekci "objectives" dostával parádně na krovky. Po necelé hodině snažení, jsem se již poněkud otráven svým herním neúspěchem, rozhodl odpojit.

               Vzápětí mi ale došlo, že než od nezdaru utíkat, je lépe se s ním poprat, tudíž jsem dal objektivám ještě jednu šanci. Začalo nové kolo a hned po úspěšném zásahu, samozřejmě ze strany protivníka, jsem se odbelhal do kuchyně, uvařit si čaj, vymačkat pomerančovou šťávu a vzít si léky. Mezitím se na server připojilo několik dalších hráčů a k mému milému překvapení, Čechů! Byli to dva členové jakéhosi klanu, jehož název jsem již ráčil zapomenout a dále pak hráč s nickem TomTom™(cz). Většina z nás hrála ve stejném týmu, a tak jsme se mohli skrze herní chat jaksi taksi domluvit na taktice. Následující mapu se mi začalo vést lépe a s klukama jsme si bezvadně pokecali. Neuběhlo mnoho kol a připojil se další český hráč, pod přezdívkou Baumax(cz). Na mapě Burma 2 řádil s M1 Carabine jako ozbrojený krakonoš a já mohl jen obdivovat jeho skóre. Posléze se také přidal k naší debatě na téma: [SPEZNAS] Krieger = cheater. Tenhle samý hejhula mi po zveřejnění pravdy samozřejmě udělil banána a já se musel přejmenovat z Kartsy(cz) na noiseMaker(cz), což mi pak již zůstalo. V zápalu hry se rychle přiblížilo poledne a každý si šel zase po svém. Já se odebral zpět do pelíšku marodit, TomTom odešel do práce na odpolední a Baumax cosi vyřizovat. Na další den jsme se dohodli na zhruba stejnou dopolední dobu, stejný server a ve skoro stejném počtu jsme se opět sešli. Tak to pokračovalo dál po celý jeden týden s tím, že jsem TomToma ještě často potkával večer na okupaci. Díky tomu jsme  poznali dalšího skvělého hráče z ČR, nesoucího nick Gambrinus(cz). Abych to uvedl na pravou míru, Gambáč je Čech žijící v Holandsku, ale posuďte sami, může existovat více česky znějící nick, než Gambrinus(cz)? Já bych ani neřekl:o)

               Jednou večer, když jsem hrál okupaci na mapě Normandy 2B, se připojil také Tom, avšak s jinou vizáží své přezdívky, konkrétně s předponou =CZ=. Hned jsem se ptal, kterému klanu se ho podařilo "naverbovat" a přestože klany nikdy nebyly a nejsou nic pro mě, musím přiznat, že tenhle název se mi na první pohled zalíbil.
Dostalo se mi velmi potěšující odpovědi, že se nejedná o klan, ale že se takhle jen pojmenovali s jedním kamarádem a parťákem z bývalého klanu, Howardem a že jde pouze o označení českého hráče v jakési povznešenější formě, než jakou je klasická závorka za přezdívkou.
Tomík mi hned navrhl, jestli se takhle nechci pojmenovat taky a že bychom takto mohli vytvořit jakousi partu českých hráčů HD2 pod touhle společnou něcojakovlajkou. Omažitě jsem návrh přijal, protože se mi nápad více než zamlouval. Po stejném vysvětlení, které jsem obržel já se velmi brzy přidali i =CZ=Baumax a =CZ=Gambrinus.
V této zbrusu nové sestavě jsme Howard, Tom, Gambáč, Baumax a já začali hrát, avšak ne vždy všichni pohromadě, docela často a začalo se již debatovat na téma: TEAMSPEAK. Howard a Tom byli první "CZ-ťáci", používající tuto herní vychytávku. Baumax sice slyšel jejich rozhovory ve sluchátkách, ale nefungoval mu mikrofon a já jsem ani jednu součást tohoto zařízení nevlastnil, ale slíbil jsem, že si jej co nejdříve pořídím…

               Jak se říká, co jde nahorů, musí jít i dolů a tak tomu bylo i v případě =CZ=Teamu. Pod tímto názvem se prostřídalo mnoho českých hráčů, ale ne všichni zůstali… Brzy po nás se k =CZ=Teamu přidal sice mladý, avšak výborný a schopný hráč =CZ=Fredli a s ním mnoho dalších. Fredli patří k těm věrným, kteří jednou přijdou už zůstanou, což je velmi sympatické. Jiní odešli sami, jiní k tomu byli donuceni, protože na jejich jedenácti až dvanáctileté rozumy jsme zkrátka neměli náladu a jiní jednoduše nepochopili, že i přez některé podobnostní znaky se NEJEDNÁ o klan a řada z nich díky tomuto omylu šířila rozličné nesmysly a nepravdy. Dá se říci, že již tehdy vzniklo první vstupní pravidlo do =CZ=Teamu a tím byla věková hranice 18 let, jejíž jedinou světlou výjimkou je =CZ=Fredli, kterému osmnáctka teprve ťuká na vrátka. Někteří z nás se ukazovali tak málo, že ani nemělo smysl k nám patřit, což byla velká škoda v případě =CZ=Slávy, který byl v podobě vojáka Rogera Jenkinse s automatickou opakovačkou Browning doslova smrtící zbraní v režimu okupace, ale takový je holt život. Někteří z nás se zase na delší dobu odmlčeli a to včetně mě. Měl jsem hodně práce do školy, hodně akcí s kamarády a vůbec jsem na nějaký čas o hru ztratil zájem a připojoval se také zřídka. Po nějakou dobu to dokonce vypadalo, že =CZ=Team docela zanikl. Naštěstí to netrvalo dlouho. Ke zpětnému aktivnímu zapojení mě přivedla nejspíše jedna z debat s Tomem na ICQ, a to ohledně datadisku Sabre Squadron, který jsem již před tím sháněl a nemohl sehnat. Tom slíbil, že mi datadisk pošle, což mi přišlo jako velice kamarádské gesto, posílat DVD někomu, koho v životě neviděl, ani neslyšel.

       Po skoro půlroce slibování mi Tom datadisk konečně poslal a já jsem si po skoro půlroce slibování konečně pořídil sluchátka s mikrofonem. Byl jsem nadšený jak z datadisku, tak z teamspeaku. Poznal jsem úžasný nový herní mod KOOPERATIVA, který se vyskytuje puze na datadisku a konečně jsem poznal na vlastní uši výborné kamarády, se kterými jsme takovou dobu hráli a stále hrajeme. Tak jsem poprvé uslyšel na teamspeaku TomToma, Fredliho
a Howarda. Krátce na to se přidali další vynikající hráči a dobří kamarádi, kterými jsou =CZ=mad_czech, =CZ=Hanz a =CZ=DraXxus. =CZ=Baumax vstal z mrtvých tím, že po roce konečně zprovoznil mikrofon a =CZ=Gambrinus také konečně zavítal z Holandska do ČR skrze hru a teamspeak. Od začátku podzimu loňského roku se =CZ=Team úžasně rozvíjí a jen vzkvétá. Důkazem toho jsou např. naše webové stránky, na kterých po celou tuto dobu TomTom, coby náš webmaster šoustav…pardon…soustavně pracuje a jemuž vděčíme všemi díky za jeho práci, čas, námahu a jejich celkový současný stav. Takže to jsme prosím my, =CZ=Team. Veselá tlupa českých hráčů, kteří spolu kromě hraní HD2 vyrazí např. zapařit na chatu do přírody, na čundr a nebo prostě jen posedět, pokecat a pobavit se. Takoví jsme my:o)


=CZ=Howard - Milovník trempování a v první řadě své skvělé manželky Pavly. Po jeho humoru a vypravěčských schopnostech Vás budou stejně jako mě ještě hodinu bolet břišní svaly. Můžete od něho slyšet např. věty jako: "A je po tobě jak po žabě" nebo "Hoši, mě to nende".

=CZ=TomTom™ - Náš webmaster a pravděpodobně nejlepší zabiják =CZ=Teamu, který téměř vždy vyzývá posledního přeživšího protivníka, aby zahodil zbraň a vzdal se.

=CZ=mad_czech™ - Další spokojený manžel a automobilový odborník, který se neustále raduje ze života, proto také většinu věcí považuje za "LUXUSNÍ"

=CZ=Fredli - Mladý talentovaný válečník a vyznavač airsoftu, který vás rád obdaří frázemi: "Ten je zmatenej jak lesní včela na poli", "Co blbneš?" nebo "Pozor na to!"

=CZ=Hanz - Pořád veselý a v dobré náladě, jehož stylové hlášky nemají konkurenci. Vždy Nás dovede pobavit, rozesmát a je to další showman =CZ=Teamu, ale pozor! V pohodě dovede sejmout "pohledem třetí osoby" a jak o sobě sám tvrdí, je "Stále napjatý".

=CZ=Baumax - Se svou puškou M1 Carabine neohrožený bojovník a lidový léčitel týmu. Kdo dostane vyklepávačku do těla, hned volá Baumaxe, který funguje trošku jako týmový medik. Náš Baumaxík je ale také vtipálek a trošku islámský extremista.(Ale pouze na fotografii) :o)

=CZ=DraXxus - Skvělý hráč s velkým smyslem pro humor a vyznavač paintballu. Stejně jako Baumax nebo já studuje vysokou školu a v anglicky mluvící zemi by se tedy dal označit jako "College Boy" Když to napíšeme tak, jak se to má vyslovovat, zní to docela zajímavě, posuďte sami: "Kalič Boy" :o))

=CZ=Gambrinus - "Bludný Holanďan", o kterém toho zatím ještě moc nevíme, ale jinak vynikající spolubojovník, který dokáže leccos zachránit a podržet skóre, když se týmu nedaří.

=CZ=noiseMaker™ - No a co  prásknu na sebe? Upřímnej, veselej, otevřenej , ale taky tvrdohlavej, držkatej a občas nedochvilnéj.
Milovník snowboardingu a dobré hudby, ze serverů HD2 často "ODPOJEN PRO BLBOST"


=CZ= TEAM
Jak jsme vznikli + něco o nás
=CZ=noiseMaker™