NEW SERVER
NEW SERVER
Náš herní server pomalu dosluhuje a je to znát nejenom ve hře.

Občasné problémy s připojením, padání herních manažerů, kompletní zatuhnutí atd..  Proto jsme se rozhodli sestavit zbrusu nový stroj a nijak nešetřit na penězích. Slovo dalo slovo a po několika dnech se začali hromadit balíky s různými komponenty pro jeho stavbu. Nyní je mou milou povinností Vám oznámit že celý server je složen a připraven k prvnímu spuštění.

Nainstalovány jsou zbrusu nové hlídací programy pro hladký chod všech herních manažerů. Mnohokrát bych chtěl poděkovat FISovy za pomoc při řešení problému s chodem nového manažeru v2.4. Oficiální spuštění do chodu je naplánováno na dnešní večer ve 20 hodin (20.10.08 - 20:00 ) Herní server pro OCC a DM zůstává beze změn . Zato =CZ=Objectives™ je zcela nově postaven s novými mapami, které si samozřejmě můžete stáhnout u nás na webu. Použití datadisku bohužel odradí některé hráče. Mějte prosím pochopení pokud během hry nastanou nějaké problémy, server poběží poprvé a ve zkušebním módu. Jakékoliv nápady a připomínky pište prosím do FÓRA budeme se snažit Vám vyhovět.

Tímto Vás všechny zveme do hry.Vážení herní přátelé

Hardwarové složení serveru ..

Základni deska - Asus M2N-E - nForce 570 Ultra

Základní deska Asus M2N-E/R/GL představuje novou řadu základních desek pro socket AM2. Je postavena na nVidia nForce 570 Ultra čipsetu, který jako první podporuje nové procesory od AMD pro tento socket. Zajímavé je chlazení čipsetu pomocí heat pipe, které je bezhlučné, protože se obejde bez větráčku (vystačí si z proudícím vzduchem ve skříni).Deska má patici Socket AM2 pro 64-bitové Athlon 64, Athlon X2 a Athlon FX procesory. Aby byl poměr mezi výkonem počítače a jeho hlučností vyvážený, můžete si pomocí funkce AI Gear zvolit profil, kterým nastavíte frekvenci procesoru a napětí vCore podle vašich potřeb.

Procesor - AMD Athlon 64 X2 3800+

AMD Athlon 64 X2 3800+ pro Socket AM2 má tedy celkem 1 MB L2 cache paměti, jeho pracovní frekvence je 2.0 GHz (tj. každé z jader běží na této frekvenci). Jádro Windsor je stále vyráběno 90 nm výrobním procesem, podobně jako dvoujádrové Toledo používá technologie Strained Silicon Directly On Insulator (SSDOI - nataženého křemíku), která umožňuje dosáhnout vyšších frekvencí a ubrat na spotřebě.

Operační pamět - Kingmax DIMM 2 x 1024 MB DDR II 553MHz

Nová generace DDRII pamětí vyžaduje technickou odbornost a zkušenosti ze strany výrobců čipů. Společnost Kingmax proto testuje kvalitu čipů průběžně během celého výrobního procesu a pouze čipy, které bez jediné chyby prošly všemi testy, jsou použity k výrobě paměťových modulů. Díky tomu jsou paměťové moduly Kingmax zárukou výkonu, stability a kompatibility.

Grafická karta - Leadtek Winfast PX7300 GT TDH Extreme 256MB

Společnost Leadtek si je vědoma velké konkurence na poli grafických karet nižší střední třídy, a proto přichází na trh s modelelm, který nabízí maximum, které lze s osazeného procesoru získat. Tím "vyladěným" procesorem je oblíbená GeForce 7300. Zde se jedná o GT variantu tohoto čipu s jádrem G73. Díky svému výkonu a cesty, která k němu vedla nese karta název WinFast PX7300GT Extreme.
Na rozdíl od běžné verze 7300GT má jádro taktované na výborných 520 MHz a paměti na vynikajících 1400 MHz (jedná se o DDR3 paměti). Samozřejmě se jedná se o 128-bitovou variantu, takže rapidně vzrostla datová propustnost. Tato grafická karta je ideální řešení pro uživatele, kteří požadují výkon dostačující pro většinu moderních počítačových her a podporu nejnovějších technologií, ale nepotřebují utrácet spoustu peněz za supervýkonné žhavé novinky na poli herní zábavy.

Pevný disk - Seagate Barracuda 7200.11 ST3160813AS - 160GB SATA II

Nové pevné disky Seagate z početné rodiny Barracuda již podporují druhou generaci Serial ATA rozhraní S-ATA II s teoretickou přenosovou rychlostí až 3 Gb/s, výrobcem udávaný skutečný datový tok v tomto případě činí 115 MB/s. Hlavní předností Serial ATA disků je nativní S-ATA II rozhraní s Native Command Queing technologií (NCQ), která umožňuje dosáhnout vyšších přenosových rychlostí a možnost použití tenkých kabelů, které nezabraňují proudění vzduchu v počítačové skříni.

Zdroj  - EUROCASE 500W P4 CE

Tento výkonný zdroj firmy Eurocase je zajímavý především svým provedením. Má totiž vskutku velký větráček (na vnitřní stěně, kde bude odvádět teplý vzduch od procesoru) o rozměrech 140 x 140mm. Díky tomu se nemusí otáčet tak rychle a celý zdroj je tedy velmi tichý. Jedná se o ATX zdroj vhodný jak pro AMD tak i Intel procesory; samozřejmostí je podpora Pentium 4 procesorů.Výkon zdroje je hned 500 Wattů. Eurocase 500W ATX poskytuje proud s nízkým šumem a kolísáním, je vybaven přepěťovou ochranou a krátkodobou výstupní zkratovou ochranou. Nechybí ani pasivní PFC (Power Factor Correction) pro zajištění lepší distribuce elektrické energie.

AF1X

výchozí mapa: Afrika1
úkoly: stejné
změny: na letišti jsou letadla a funkčni dopravní prostředky
důležité: nádrže jsou přesunuty
zbraně: spojenci nemají ve výzbroji lehké kulomety (Bren a Dagtarev)

AR3X

výchozí mapa: Arctic3 (ale s obrácenými rolemi tz. Spojenci útočí)
úkoly: stejné + ukrást/ubránit cennosti
změny: statické auta, žebříky na střechy a opevnění komínu
důležité: v pozadi za molem se můžete prohlídnou Tirpitz

N2X

výchozí mapa: Normandy2
úkoly: obsadit/ubránit dvě MG v bance
zbraně: Němci nemají těžké zbraně + odstřelovací pušky a Spojenci mají o granát víc
upozornění: Bug na balkoně=kick!!!!

N3X

výchozí mapa: Normandy3
úkoly: obsadit/ubránit dvě MG
zbraně: Němci bez těžkých zbraní a sniperek Spojenci mají o granát navíc
změny: bez tanků

Czech4X

výchozí mapa: Czech4
úkoly: ubránit/zabít VIP a zneškodnit/ubránit nálože
zbraně: vše kromě panzeru a bazuk
změny: tanky a vozidla na obou stranách + PAK na americkém HQ

AF3X

výchozí mapa: Afrika3
úkoly: stejný
změny: 2 tanky a džip pro spojence a němci mají 2 PAky a kulometný dvojče

Alps1X

výchozí mapa: Alps1 (kooperativní)
úkoly: zabít/ubránit VIP a ubránit/ukrást cennosti
změny: Spojenci mají dva tanky Němci jeden, spousta různých vozidel a protitankových překážek

AF5X

výchozí mapa: Afrika5 (kooperativní)
úkoly: ubránit/zabít VIP a ubránit/zničit nádrže
změny: bez tanků

CZ1X

výchozí mapa: Czech1
úkoly: ubránit/zabít VIP a ubránit/zničit lokomotivu
změny: spousta překážek navíc, žebřík na střechu na hlavní budovu

CZ3X

výchozí mapa: Czech3 kooperativní
úkoly: ubránit/zabít VIP, ubránit/zničit vysílačku, vyfotit dokumenty, sebrat cennosti
změny: spousta nových překážek zejména na pile + přidána auta

Burma2X

výchozí mapa: Burma2 kooperativní
úkoly: ubránit/obsadit MG, zabít/uchránit VIP, vzít/ubránit dokumenty
změny: Spojenci mají k dispozici tank a džíp, Němci Flak a PAK

Ardeny1

výchozí mapa: Ardeny1 původní mapa z datadisku
úkoly: ochránit/zničit 3 děla

Alps3

výchozí mapa: Alps3 původní mapa z datadisku
úkoly: projet tankem/zabránit tanku v projetí
Informace o mapách ..
Kde stáhnou mapy  ..
Připravili jsme si pro Vás samorozbalovací balíček všech map které jsou potřebné pro průběh hladkého hraní na serveru ...

=CZ= Objectives map pack v2.0 - stáhnout


=CZ= Objectives
map pack v2.0