Libya - Operace Heat

Libya - Operace Heat

1. mise: Kurýr

Úkoly:
Osvobodit zajatce
Doprovodit zajatce a zbytek týmu k místu určení

Dobrovolné úkoly:
Zničit dvojici odstavených nákladních vozů
Zničit radiostanici


Návod:
Dejte se jednou ze tří cest do města, jenom si dávejte pozor na hradby, které skýtají útočiště pro snipery. Postupujte směrem k vyznačenému místu na mapě, tam se prostřílejte dovnitř, u jednoho vojáka před vchodem do věznice najdete klíč, pak najděte dveře, které vás zavedou do sklepa, tam osvoboďte 2 piloty a vybavte je zbraněmi, ať vám pomohou proti nepřátelům. Při útěku si jenom dávejte pozor, abyste nenarazili na tank, proto postupujte tou cestou, která vás oddálí od tohoto tanku. Probojujte se směrem k východu, kde na vás čekají spojenci, kteří se postarají o piloty.
2. mise: Uštknutí

Úkoly:
Probít se kaňonem až k místu určení (s vozidlem)

Dobrovolné úkoly:
Způsobit na vozovém parku nepřátel maximální škodu
Eliminace veškerého odporu
Zajistit nulovou ztrátu v týmuNávod:
Úkol je jasný, dojet na druhou stranu kaňonu. Na začátku sejměte chlápky dřív než vlezou do tanku. Tank je poškozený, takže nepojede, ale za to má plně funkční dělo. O kousek dál je malá skupinka vojáku s tankem, vojáci zabte a nalákejte tank ke tomu poškozenému, pak ho několika přesnými ranami z děla zničte. Pokračujte dál po údolí, kde se setkáte s kulometným hnízdem, zabte nepřátele, z jejich těl najdete sniperku a panzerschreck, který můžete použít na tank, nebo normálně ujet. Další zastávkou bude vozový park se dvěma flak vozidly, zabte posádku co na tom děle sedí. Poslední střetnutí s nepřítelem je pak tábor se stany, zabte to a pak dojeďte na konci.
3. mise: Hyeny

Úkoly:
Zničit vrak liberatoru
Najít a zničit součástky, které Němci odvezli do tamní osady
Shromáždit přeživší vojáky s funkčním vozidlem na určeném místě

Dobrovolné úkoly:
Eliminace veškerého odporu
Zajistit nulovou ztrátu v týmu
Návod:
S jeepem máte dojet k vraku a odpálit ji. Kousek od vás je v oáze schované kulometné hnízdo, zabte obsluhu a pak jen dojet k vraku a pobít obránce. Do vraku hoďte bombu, pak dostanete další úkol, zničit prototyp, který je nyní přenesen do blízkého města, takže naskočte na jeep a jedem. Postřílejte všechny vojáky a pak u náklaďáku najdete výbušninu, kterou odpalte přístroj. Vtom se přiřítí velká várka nepřátel a dokonce s tankem, takže buď je sejměte bazukou, nebo odjeďte do únikové zóny.