Burgundy - Operace Houndsmith
Burgundy - Operace Houndsmith
1. mise: Dvojitý úder

Úkoly:
Sejít se všemi členy týmu + jedním spolubojovníkem na vyznačeném místě
Položit výbušninu v muničním skladišti

Dobrovolné úkoly:
Zničit skladiště vedle muničního skladiště
Proniknout do areálu bez spuštění poplachu
Eliminace veškerého odporu

Návod:
Při seskoku jste se rozdělili, 3 vojáci jsou na jihu a jeden na sever. Začněte se severním vojákem, okolo něho by měl být další ztracený voják, tak ho naberte do týmu a spolu s nim se dejte na jih k očekávanému místu. Spolu s celým týmem se dejte do blízké budky, kde po tichu zabte nepřátele, pak z dálky sniperkou zabte chlápky na věží. Na konec se dejte směrem ke skladišti a uvnitř zabte každého kdo se pohne, u jednoho vojáka najdete klíč, což se vám bude hodit. Pak postupně prolezte betonový bunkr a hluboko uvnitř položte bombu na bedny s munici, pak venku ještě u skladu s pohonnou hmotou a kousek za dveřmi, kde stoj náklaďák položte poslední bombu. Po 3 minutách vyletí skladiště do vzduchu, takže běžte směrem k určenému místu.
2. mise: Na ostří nože

Úkoly:
Zabít německého oficíra
Nikdo nesmí utéct
Zabít veškerý odpor
Najít francouzského kolaboranta
Přemístit všechny přeživší vojáky do místnosti u právě zmiňovaného kolaboranta


Dobrovolné úkoly:
Zajistit, aby nepřátelé nezahlédli mrtvá těla svých přívrženců
Získat seznamy kolaborantů
Zajistit nulové ztráty v týmu

Návod:
Tak, začínáte na jihu, pomalu se dostaňte ke statku a dejte všem příkaz Fire at Will (Palte dle libosti). Vy se však o své svěřence nestarejte a utíkejte směrem k poli, kde je strašák, tam čekejte, neboť brzy uvidíte, jak odjíždí motorka, tak si připravte pušku a zabte řidiče, po chvílí se snaží odjet i gestapácký důstojník, tak na něho zase samopal klidně zničte vozidlo. Postupně zabte všechno co se hýbe a prošmejdíte celou oblast. Někde v budově se pak skrývá kolaborant a u jednoho z důstojníku pak naleznete seznam kolaborantů. Po vyvraždění se všichni shromážděte u zrádce.
3. mise: Strážní andělé

Úkoly:
Zachránit vojáka SAS a zjistit pozici ostatních
Zachránit velitele SAS
Zachránit zbytek


Dobrovolné úkoly:
Poškodit radiostanici
Zajistit šifrovací tabulky
Zachránit všechny zajatce
Zajistit nulové ztráty v týmu

Návod:
Začínáte kousek od minové pole, takže tam radši nelezte a postupně pročistěte oblast. Německé oddíly jsou zalezli v zákopech, takže nejlépe sniperkou je zabte, jinak v okolí se povaluje spousta tanků, těch se nemusíte bát, jsou to ohořelé vraky. Dejte se k označenému místu, hoďte pokec se zraněným vojákem, který vás naviguje do blízkého bunkru, je to ten uprostřed mapy. Uvnitř se probijte přes tuny nepřátel a v jednom z místností najdete vězně, který vám prozradí další místo, kde jsou zajatci. U jednoho z mrtvých najdete klíč, který otevře sklad s munici a výbušninou. Pokud chcete, tak zničte rádio stanici, ale je to zbytečné, takže směřujte dle mapy k poslednímu bunkru a osvoboďte zajatce.

Konec