=CZ=Team Rekrutuje

=CZ=Team Rekrutuje


Komentáře / Připomínky

Požadujeme :

Věk : 15+
Pro komunikaci : ICQ, Team Speak a X-Fire.
Hru Hidden and Dangerous 2 na verzi 1.12
Dostatečnou znalost této hry a dostatek času na hraní *

TOP TOP NEW !!!!!!!


Je naší milou povinností Vám oznámit, že akce =CZ=Team II se začíná úspěšně rozjíždět přijetím prvních členů. Tímto mezi námi vítáme =CZ=Thomas®, =CZ=Twiset® a =CZ=Blademaster®  a doufáme, že se jim tady bude líbit a vaše (naše) řady se budou dále rozšiřovat.
 
Zveřejněno  : 06.02.2008 - 22:20   Autor   : Mad_czech
Team II se se pomalu a jistě rozrůsta. O účast v tomto projektu projevili další dva hráči  =CZ=Honajs® a =CZ=Fatah® . Tímto Vás u Nás vítám a přeji přesnou mušku !!!!!!
 
Zveřejněno  : 12.02.2008 - 16:30  Autor   : TomTom

Co nabízíme:

Dobré herní zázemí uprostřed našeho teamu
Pomoc při růstu Vaší herní osobnosti
Široký výběr map a herních serverů nejen pro trénování!!!! VAROVÁNÍ !!!!
Porušení základních pravidel slušného chování , nevhodné projevy na serverech, ať našich nebo cizích, bezdůvodné napadání cizích hráčů a podvádění jakéhokoliv typu během hraní,  bude mít za následek OKAMŽITÉ VYLOUČENÍ !!!

Koho tato nabídka zaujala a měl by vážný zájem stát se členem zbrusu nového =CZ=Teamu, nechť na e-mail info@czteam.eu pošle stručný popis své osoby. Do 24 hodin mu bude zaslána odpověď.

                                                               S pozdravem Váš =CZ=Team™
       
*
- Znalostí hry se rozumí určitá  zkušenost nabytá předchozím hraním SP a MP
- Časem na hraní se rozumí pouze volný čas! Nikoli čas strávený hraním na úkor svých povinností! (škola apod.)
Pokusit se oživit tuto hru sestavením =CZ=Teamu II .

Vy kteří již nemáte ve svém klanu s kým hrát tuto skvělou hru a ostatní hry Vás neoslovily tolik jako HD2, máte jedinečnou šanci se spolupodílet na vytvoření tohoto projektu (=CZ=TEAM II™). Taktéž jsou vítáni hráči kteří zatím nemají zkušenost s žádným klanem nebo teamem. Podle našich představ přijmeme 10 hráčů na 30. denní zkušební dobu, během níž jim bude uděleno právo zdobit svůj nick tagem =CZ=xxx® .Po uplynutí této zkušební doby rozhodneme kdo naše řady posílí a s kým se rozloučíme. Z nově přijatých členů budou vybráni dva hráči pro organizování dalšího dění kolem teamu II.


Zdravím všechny návštěvníky tohoto webu ..!!..

Po nějakém čase opět přicházím s nějakou tou novinkou. Prvním přijatým členem, který prošel zkušební dobou se stal =CZ=Fatah™. Již od první chvíle bylo zřejmé že tento hráč bude pro nás velkým přínosem a tak se i stalo. Za celý team mu přeji hodně úspěchů a málo ztracených životů .. VÍTEJ U NÁS !!!  A aby toho nebylo málo, dnes jsem oficiálně přijal dalšího uchazeče o post člena =CZ=Teamu II. Tím se stává †Mr.$weet†, myslím si že jej nemusím více představovat, asi každý přisel do styku s jeho BAREM  :)  Doufám že i pro tebe bude zkušební doba pouze formalitou a za měsíc spolu oslavíme tvé přijetí do teamu ...
Zveřejněno  : 04.03.2008 - 18:30  Autor   : TomTom