Novinky / Aktuality
Ve zkratce
Poslední CW / FW
=CZ= vs  [B.I.A]  2:2
=CZ= vs  [B.I.A]  1:5
=CZ= vs  [B.I.A]  2:4
=CZ= vs =[A°†°S]= 5:1
Top CZ Klany
=CZ= servery - Oblíbenost
299,-
399,-
249,-

Nebaví vás při spouštění hry pořád odklikávat úvodní intra ? V adresáři Gamemovie odstraňte (stačí přesunout jinam) soubory INTRO.BIK, INTRO.BIK2, LOGO1.BIK, LOGO2.BIK, LOGO3.BIK.
Chcete si prohlédnout všechny animačky před každou misí ? Stáhněte si z internetu program RAD Video Tools a nainstalujte ho. S jeho pomocí si prohlídnete všechny animačky s příponou bik.
Když chcete ze hry odejít a nechcete dávat Ukončit hru a potom Konec, stačí  spustit konzoli [~] a napsat QUIT.
H&D2: Sabre Squadron je datadisk k povedené české taktické 3D akci s prvky strategie, která hráče opět zavede do mezi vojáky speciálních britských jednotek SAS. V jejích řadách se hráč opět zúčastní řady nebezpečných akcí za nepřátelskou linií, kde dojde na infiltraci do opevněných základen nepřítele, diverzní akce s cílem zmaření nepřátelských plánů atd. Datadisk nabízí 9 zbrusu nových singleplayer misí, tři nové mise pro multiplayer, nové zbraně včetně signální zbraně jednotek SAS a francouzské MAS MLE 36, nové multiplayer mody (konečně je k dispozici kooperace) a vylepšenou AI nepřátel i členů vlastní jednotky.
!!!!!!!!!!!!!! Vítejte !!!!!!!!!!!!!!
Vítejte na největším českém webu, který je celý zaměřen na skvělou hru Hidden and Dangerous 2. Pokud jste příznivci Hidden and Dangerous  2, pak jste našli web, který hledáte! Dozvíte se nejenom důležité věci o hře a zajímavosti, ale i něco o historii Special Air Service. I Vy se můžete podílet na zkvalitňování tohoto webu. Rádi zveřejníme Vaše nápady či rady. Neváhejte a sdělte světu své zkušenosti. Doufáme a budeme se snažit, aby jste zde nalezli právě ty informace, které hledáte ...
                                                                   

Czech Fansite ä
Celosvětově úspěšná česká hra " Hidden & Dangerous 2 ", tato real-time 3D akční hra se strategickými prvky je zasazena do období druhé světové války. Popisuje zásahy britských "commandos" v různých částech světa. Můžete se těšit na 23 skvěle graficky provedených misí, které vás zavedou do takových míst, jako je africká poušť, oblasti za polárním kruhem, barmská džungle, rozbořený Londýn a nebo třeba krásné prostředí Šumavy. Mezi nimi se zvolna proplétá propracovaný příběh hlavního hrdiny. Hráč má k dispozici velký počet rozmanitých zbraní a pro každou z nich několik typů použití. Při tvorbě animací postav je využita technologie motion capture. Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani příznivci multiplayeru.

=CZ=Team™ - Oficiální stránky