Akce
Navštívili jsme Jetřichovice!
       A je to tady! Poslušně hlásím, že jsem opět zde a jak jsem již dříve sliboval, přináším Vám kompletní reportáž o tom, jak probíhala celovíkendová návštěva teamu USJ, neboli "United States Of Jetřichovice:o)
Po dlouhé době plánování a organizování se naše parta konečně rozhodla reagovat na pozvánku USJ teamu a vydala se je navštívit přímo do jejich domova, kterým je malé příjemné městečko Jetřichovice, v prostředí česko-saského Švýcarska.
       Jednoho březnového večera .......
                                                                                                                        autor =CZ=Karsty™
Číst celý članekPOZVÁNKA     !!!   ČTĚTE POZORNĚ   !!!

       Po krátké odmlce spojené s přípravami, si Vás =CZ=Team dovoluje pozvat na NEJVĚTŠÍ SETKÁNÍ českých hráčů Hidden & Dangerous II, které se uskuteční na konci listopadu tohoto roku v nádherném prostředí česko-saského Švýcarska, v městečku Jetřichovice, kam už měl =CZ=Team tu možnost jednou zavítat (Více informací + fotografie naleznete zde na našem webu v rubrice =CZ=, v článku "Navštívili jsme Jetřichovice").
                                                                                                                       01.09.2007/ autor =CZ=mad_czech™
Číst celý članek
Akce

=CZ=SRAZ 2007
       Poslední podzimní listí již téměř opadalo, první zimní sníh se nám ukázal a jak tomu již bývá v neúprosném časomlýnku, máme za sebou také tolik očekávanou a připravovanou akci, kterou byl 1. největší sraz českých hráčů HD2 v malebném městečku Jetřichovice, v srdci Českosaského Švýcarska.
       
                                                               03.12.2007 / autor =CZ=Karsty™
Číst celý članek

              =CZ=Team si vás dovoluje pozvat na slavnostní zakončení a vyhlášení výsledků =CZ=CUP Winter 2007/8, které se uskuteční na konci Března tohoto roku v nádherném prostředí česko-saského Švýcarska, v městečku Jetřichovice, Kde  už měl =CZ=Team tu možnost pořádat již jedno Setkání českých hráčů Hidden & Dangerous II .
       
                                                               27.02.2008 / autor =CZ=Mad-czech™
Číst celý članek
POZVÁNKA     !!!   ČTĚTE POZORNĚ   !!!    =CZ=SRAZ 2008/1

Připadá mi to jako včera, co jsem pro Vás se stejným zájmem připravoval reportáž o 1. největším srazu českých hráčů HD II, který se konal v nám již dnes dobře známém městečku Jetřichovice, na podzim roku 2007. Koho by napadlo, že je tomu již skoro půlrok, kdy se mluvilo o pokračování této superúspěšné akce ....
       16.04.2008 / autor =CZ=Kartsy™
Číst celý članek
Komentáře ke SRAZU

POZVÁNKA     !!!   ČTĚTE POZORNĚ   !!!    =CZ=SRAZ 2009/1
Přijeďte se podívat na 4. sraz příznivců hry Hidden and Dangerous 2 !!!!

Jak ten čas letí, konečně jsme se opět dočkali dalšího společného setkání hráčů a milovníků stále velmi oblíbené počítačové hry, Hidden and Dangerous 2 Sabre Squadron. Po měsíčním vyškrtávání dnů ze svého deníčku, jsem se také nakonec dočkal jedné z nejlepších společenských či přátelských akcí, které vůbec znám, =CZ=Sraz IV.
Číst celý članek
Komentáře ke SRAZU
=CZ=SRAZ 2008/1
=CZ=SRAZ 2009/1

Tak jsme tak na jedné bojové poradě usoudili, že by bylo zajímavé se opět setkat se svými kamarády ve zbrani a vzhledem k tomu že Jetřichovice a okolí již důvěrně známe padl návrh (autorem byl Havran), zkusit to jinde.

       10.01.2009 / autor MArCel
Číst celý članek

Zůčastněte se 5. srazu příznivců hry Hidden and Dangerous 2 !!!!
POZOR     !!!   POZVÁNKA    !!!    =CZ=SRAZ 2009/2
Podrobnosti